[ig_row][ig_column span=”span6″][ig_text enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]

شرايط عودت كلا

 

در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان عزیز ، فروشگاه خوشه آنلاين ترتیبی داده تا در صورت اشکال و نقص در کالاهای خریداری شده امکان عودت کالا وجود داشته باشد. از آنجا که خوشه آنلاين فروشگاهی اینترنتی در زمینه‌ی مواد اولیه و ابزارهای مورد نیاز برای پخت و پز و تزئینات کیک ، شیرینی،قهوه و .. است بازپس گیری کالا شرایطی به شرح زیر دارد:

۱- مواد غذایی و خوراکی شامل پودر انواع کیک و دسر و قهوه.، سس های تزئینی و … بدلیل رعایت مسایل بهداشتی مشمول عودت کالا نمی شوند. لذا مواردی چون تاریخ انقضا محصول، بسته بندی وکیوم شده جعبه، پلمپ بودن بطری ها و .. را هنگام تحویل کالا بدقت بررسی نمایید و در صورت وجود مشکل از قبول آن خودداری کنید. دریافت محصولات غذایی و خوراکی به منزله تایید موارد ذکر شده در بالا می باشد و خوشه آنلاين مسئولیتی در قبال ایرادات بعدی نخواهد داشت.

۲- ابزارها و قالب‌های شیرینی پزی، کیک پزی، دسر و … چنانچه ایراد و نقصی از نظر جنس، کیفیت، بسته بندی وجود داشته باشند می توانید تا ۷ روز کاری مراتب را به اطلاع گروه پشتیبانی ایران کوک به آدرس ايميل یا تلفن ٠٩١٠٧٦٢٦٧١٨ برسانید. در صورت تایید نقص توسط گروه پشتیبانی هماهنگی های لازم برای عودت کالا صورت خواهد گرفت. – لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خوشه آنلاين بازگردانده شود. -عودت کالا در صورتی امکان پذیر است که اصالت و صحت کالا به تایید کارشناسان مربوطه برسد. به همین دلیل هرمدرکی که ثابت می‌کند کالا متعلق به این فروشگاه است را تا پایان ۷ روز نزد خود نگه دارید.

توجه: این سرویس ایراداتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، ضربه، و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود. – در صورت مغایرت کالای ارسال شده با مشخصات سایت یا با کالای سفارش داده شده، وجود مغایرت حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا می‌بایست به واحد خدمات پس از فروش ، خوشه آنلاين از طریق تلفن یا ایمیل info@khoosheonline.ir اطلاع داده شود.

توجه : انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. – اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات خوشه آنلاين ( شماره تلفن ٠٢١-٣٣٣٣٨٤٠٤) اطلاع داده شود. – اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود. -اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش ما برسد، هزینه‌های ارسال به عهده خوشه آنلاين است.

ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش مواد اولیه و مواد خوراکی – خوشه آنلاين مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست. – درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه خوشه آنلاين در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت. – فروشگاه ایران کوک نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده از این محصولات مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

[/ig_text][/ig_column][ig_column span=”span6″][ig_image image_file=”http://khoosheonline.ir/wp-content/uploads/2018/09/GHAVANIN.jpg” image_size=”full” link_type=”no_link” image_container_style=”no-styling” image_alignment=”inherit” image_margin_top=”10″ image_margin_bottom=”10″ image_effect=”no” ][/ig_image][/ig_column][/ig_row][ig_row width=”boxed” r_class=”none” t_class=”none” background=”none” solid_color_value=”#FFFFFF” solid_color_color=”#ffffff” gradient_color=”0% #FFFFFF,100% #000000″ gradient_direction=”vertical” repeat=”full” stretch=”none” position=”center center” paralax=”no” relative=”no” video_b=”no” v_mp4 border_width_value_=”0″ border_style=”solid” border_color=”#000″ div_padding_top=”30″ div_padding_bottom=”30″ div_padding_right=”30″ div_padding_left=”30″ ][ig_column span=”span6″][ig_image image_file=”http://khoosheonline.ir/wp-content/uploads/2018/09/HARIM.jpg” image_size=”full” link_type=”no_link” image_container_style=”no-styling” image_alignment=”inherit” image_margin_top=”10″ image_margin_bottom=”10″ image_effect=”no” ][/ig_image][/ig_column][ig_column span=”span6″][ig_text enable_dropcap=”no” disabled_el=”no” ]

حريم شخصي 

حریم شخصی کاربران یکی از موارد حائز اهمیت برای گروه خوشه آنلاين است، در هنگام استفاده از وبسایت، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت ممکن است از شما خواسته شود برخی اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. خوشه آنلاين به کاربران محترم این اطمینان را می دهد که اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده و بر طبق سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مشتریان عزیز می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و خوشه آنلاين تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

ما بدون موافقت شما اطلاعات ارائه شده توسط شما را به طرف های ثالث غیر وابسته به خود انتقال نخواهیم داد. در صورت امکان، شما از این فرصت برخوردار خواهید بود تا «تمایل خود» به دریافت اطلاعات تبلیغی و یا بازاریابی درباره سایر محصولات، خدمات و عرضه های ویژه ارائه شده توسط ما و یا هر گونه طرف ثالث دیگر را مشخص کنید.

همچنین خوشه آنلاين ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه، برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های گروه ما ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

گروه ما  برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

آدرس: تهران – ميدان شهدا –  خيابان پيروزي – روبروي اداره برق پلاك ١٠٩٢

كدپستي : ١٧١٨٧٥٤٦٣١

تلفن تماس : ٠٢١-٣٣٣٣٨٤٠٤

ایمیل : info@khoosheonline.ir

[/ig_text][/ig_column][/ig_row]